Serwis

Laptopy

Zajmujemy się profesjonalnym serwisem laptopów. Naprawiamy płyty głowne, diagnozujemy usterki laptopów po zalaniu wstrząsach, uszkodzeniach na skutek zaniku napięcia i upadkach, przeprowadzamy konserwację powierzonych urządzeń. Wymieniamy matryce, gniazda zasilania porty USB, tasmy LCD, klawiatury zawiasy, odwirusowujemy instalujemy oprogramowanie, pomagamy także w instalacji systemów operacyjnych i sterowników koniecznych do poprawnego dzialania laptopów.

Komputery stacjonarne

Modernizujemy komputery stacjonarne. Rozszerzamy pamięci RAM, wgrywamy najnowsze biosy, zmieniamy baterie RTC. Wymieniamy dyski, przyspieszamy komputery. Instalujemy chłodzenie, oświetlenie RGB. Prostujemy piny w gniazdach procesorów ( oczywiście jeżeli to możliwe ). W ofercie posiadamy obudowy z przeszklonymi sciankami, z oświetleniem ledowym oraz chlodzeniem wodnym.

Naprawa sprzetu elektronicznego

Nie wszystko umiemy naprawiac ale chetnie podejmujemy się nowych wyzwan i staramy się codzienie podnosic swoje kwalifikacjei rozszerzac zakres oferowanych usług serwisowych. Nie jestes pewien czy naprawimy lub podejmiemy się wyceny/naprawy Twojego urzadzenia ? Napsz do nas SMS lub mail chetnie odpowiemy. Zmierzymy się z dręczącym Cię problemem 🙂